یک رکوردشکنی دیگر در سال رشد تولید رقم خورد؛ادامه موفقیت‌های فولاد خراسان در سال ۱۴۰۲

آمار تولید شرکت مجتمع فولاد خراسان در خرداد ماه ۱۴۰۲، حاکی از ثبت سومین رکوردشکنی کارکنان پرتلاش این شرکت در فاصله کم­تر از یک ماه با رکوردشکنی‌های اردیبهشت ماه است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت مجتمع فولاد خراسان، کارکنان باانگیزه­ فولاد خراسان که در خرداد ماه موفق به شکستن دو رکورد تولید روزانه‌ شمش و تعداد ذوب‌های متوالی در  یک سکوئنس شده بودند، در حالی پا به تیرماه می‌گذارند که نصاب تولید ماهانه در فولادسازی شماره‌ ۲ این شرکت را نیز جابه‌جا کرده‌اند.طهمورث جوان‌بخت، مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان در همین راستا بیان کرد: شکستن سه رکورد تولید در این شرکت ظرف یک ماه را می‌توان بیش از هر چیز به انگیزه، توانمندی و تعهد کارکنان و پشتیبانی و تامین مناسب و به موقع ملزومات تولید نسبت داد.

وی ابراز امیدواری کرد که با تداوم جریان تامین انرژی، روند رو‌به‌رشد تولید این شرکت در ماه‌های آتی‌ نیز استمرار یابد.

فولاد خراسان علاوه بر ثبت رکورد تازه تولید روزانه شمش فولادی و شکستن رکورد تعداد ذوب‌ها در یک ریخته‌گری پیاپی، رکورد ماهانه تولید شمش را جابه‌جا کرد.

فرشید فضیلتی، معاون بهره‌برداری شرکت مجتمع فولاد خراسان در این خصوص، عنوان کرد: همکاران تلاشگر فاز ۲ فولادسازی در خرداد ماه امسال، با تولید ماهانه ۵۴ هزار و ۳۲۶ تن شمش فولادی، نصاب پیشین تولید این محصول را ۲۴۷ تن ارتقا دادند.

این موفقیت در حالی رقم خورد که آخرین رکورد ثبت شده از تولید این محصول با ۵۴ هزار و ۷۹ تن، در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ثبت شده بود.

وی با بیان اینکه تحقق شعار «مهار تورم و رشد تولید»، دغدغه همیشگی همکاران پرتلاش شرکت مجتمع فولاد خراسان است، از تلاش تمام همکاران بهره‌برداری و پشتیبانی و نیز پیمانکاران مجموعه قدردانی کرد و این موفقیت­‌ها را به تلاشگران واحد فولادسازی فولاد خراسان تبریک گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست