تقدیر از مدیرعامل فولاد خراسان به عنوان «سفیر مسئولیت اجتماعی»

دبیرخانه جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی از مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان به عنوان سفیر مسئولیت اجتماعی قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت مجتمع فولاد خراسان، آیین پایانی این جشنواره روز سه‌شنبه هفتم شهریور ۱۴۰۲ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما با حضور علی دارابی، قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سکینه پاد، دستیار رئیس جمهور و مسئول پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی و جمعی از مدیران، استادان پیشکسوت و فعالان عرصه روابط عمومی برگزار شد.

دبیرخانه سومین جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی با بررسی‌های میدانی و رصد فعالیت‌های بنگاه‌ها در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی و ارزیابی اهتمام شرکت‌ها به این مهم، از طهمورث جوانبخت، مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان به دنبال زمینه‌سازی و اقدامات موثر و ایجاد فضای تعامل اجتماعی در روابط درون و برون‌سازمانی، تقدیر و عنوان سفیر مسئولیت اجتماعی را به وی اعطا کرد.

به‌ گفته‌ شهرام بقراط، مدیر روابط عمومی شرکت مجتمع فولاد خراسان، با حمایت مدیرعامل این شرکت از نهادینه شدن درک سازمانی از مسئولیت‌های اجتماعی و‌ تاکید وی بر تعامل سازنده با جامعه و ذی‌نفعان، روابط عمومی فولاد خراسان نیز در سومین‌ جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی، نشان عالی مسئولیت اجتماعی را کسب کرد.

گفتنی است این رویداد سالانه با مشارکت خانه روابط عمومی ایران، نشریه تحقیقات روابط عمومی، انجمن روابط عمومی و دبیرخانه جایزه سرآمدی روابط عمومی، روز سه‌شنبه هفتم شهریور ماه ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های صدا و سیما در تهران برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست